OTURUMLAR
Nigel Nicholson

Nigel Nicholson

Profesör, London Business School


Harika katılımcılarla gerçekleşen keyifli bir konferanstı. ‘‘Yeni Türkiye’’yi en iyi haliyle yansıtan gençlik enerjisiyle dopdoluydu. Olağanüstü bir zeka ve hassasiyetle planlanan zirve, profesyonelliği üst düzeyde olan bir ekip tarafından son derece pürüzsüz bir şekilde yönetildi. Yeni düşünceleri ve uygulamaları provoke eden doğru seçilmiş konuşmacılar vardı. Son derece iyi düzenlenmiş muhteşem ortamı sayesinde, atmosfer fevkaladeydi. Bu konferansın bir parçası olmak benim için bir zevk ve ayrıcalıktı.
Perry Timms

Perry Timms

Kurucu, PTHR


Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda MCT Danışmanlık/Eventus tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, ‘‘Provokatik’’ temasıyla gerçekleştirildi. İngiltere ve Avrupa'da İK temalı birçok konferansa katılıyorum ancak bu etkinlik, provokasyon teması üzerine kurgulandığı için beni çok etkiledi. Hem beni hem de katılımcıları üç sebepten dolayı heyecanlandırdığı kesin. Bunlardan ilki, “olabilirliğin sanatı” duygusunu gerçekten enerji dolu bir his olarak vermesi. İkincisi sadece hızlı değil aynı zamanda dinamik oluşu. İçeriği, enerji ve dinamizm yarattı; odaklanmış ve faydalıydı. Son olarak da fiziksel ve dijital alanın kullanımı da çok başarılıydı. Konuşmacıların sahnesinde yer alan TweetWall sayesinde mükemmel bir görsel-işitsel ve dijital medya entegrasyonu oluştu. Bu gerçekten her konuşmacının teşrif etmekten onur duyacağı bir sahne... Zirve fevkalade organize edilerek, hem gelecek yılki İnsan Kaynakları Zirvesi’nin hem de diğer İK konferanslarının çıtasını yükseltti. Bu etkinliğin bir parçası olmak benim için gurur, heyecan ve onur vericiydi.
John Perkins

John Perkins

Aktivist, Yazar


İnsan Kaynakları Zirvesi muhteşemdi. Bir konuşmacı olarak olağanüstü iyi bir şekilde organize edildiğini söyleyebilirim. Çalışanlar hem son derece profesyonel hem de kişisel olarak harika, büyüleyici ve her yönden destekleyiciydi. Daha önce bundan daha iyi hazırlanmış veya kendini bu kadar işine adamış, verimli bir kadronun görev yaptığı bir etkinlikte konuşmadığımı samimiyetle söyleyebilirim. Ayrıca sunumlar, bizleri ağırlayanlar, müzikler, videolar, resepsiyonlar, akşam yemekleri ve olan biten her şey bana üst düzeyde ilham verdi. Sonuç olarak, bir zirve ne kadar mükemmel olabilecekse o kadar mükemmeldi! A+!!!!
Charles Eisenstein

Charles Eisenstein

Konuşmacı, Yazar


Olağanüstü bir konferanstı. Sıradan ve sıkıcı bir şey beklerken gerçekten kışkırtıcı sayısız fikir duymaktan ve derin bir şekilde inanılan varsayımlara meydan okunduğunu görmekten çok keyif aldım. Konuşmacılar arasındaki sinerji de müthişti. Katılımcıların çoğu yerli olsa da, bu etkinliğin kendi alanında dünya çapında önde gelen bir zirve olmaması için hiçbir neden göremiyorum.
Raj Sisodia

Raj Sisodia

Profesör, Babson College, Conscious Capitalism Inc. Kurucu ve Ortak Başkanı


İstanbul’da gerçekleşen İK Zirvesi 2014, dünyanın çeşitli yerlerinden en yaratıcı, hümanist düşünürleri, yenilikçi insan yönetimi felsefesini uygulayanları bir araya getiren olağanüstü ve kışkırtıcı bir etkinlikti. Tüm işletmeler ve doğrusunu söylemek gerekirse tüm toplumsal kurumlar, başarılarını insanlar üzerinde yaptıkları etkiyle ölçmelidir. Bu organizasyonu özellikle etkili kılan, kurumlarımızda sevgi ve ilgiye daha çok yer verilmesi üzerine yapılan vurguydu. Zirvede yaşanılan tüm bu deneyim bana gerçekten ilham verdi ve beni son derece etkiledi.
Alex Haslam

Alex Haslam

Profesör, University of Queensland


İK Zirvesi her anlamda ve her ayrıntısıyla dünya çapında bir etkinlikti. Program ileri teknoloji materyallerle dopdoluydu. Mekan dinamikti, organizasyon kusursuzdu. Kısacası mükemmel bir konferansta bulunması gereken tüm özellikler vardı: ilham verici, ufuk açıcı ve eğlenceliydi.
John Mattone

John Mattone

Liderlik ve Yetenek Yönetimi Uzmanı


MCT Danışmanlık tarafından İstanbul'da organize edilen İnsan Kaynakları Zirvesi'nde yer almak benim için bir şeref ve ayrıcalıktı. Yüksek enerjili ve ilgili 1500'den fazla katılımcıya konuşma yapma fırsatını elde ettim. MCT Danışmanlık, dünyanın önde gelen ekonomi, iş ve İnsan Kaynakları düşünürleri ile uygulayıcılarının katılımıyla, iki gün süren inanılmaz bir konferans gerçekleştirdi. Katılımcılar, ana salonda yer alan 20 dakikalık müthiş konuşmaları ve aynı zamanda çeşitli ara seansları dinleme fırsatı yakaladı. Bunların yanı sıra dünyanın farklı bir çok zirvesinde yer alan sayısız İnsan Kaynakları danışmanıyla da tanışma fırsatı buldular. Dünyanın her köşesinde yüzlerce benzer konferansta konuşma yapmış biri olarak, MCT Danışmanlık’ın düzenlediği bu etkinliğin, katıldığım en iyi zirvelerden biri olduğunu söyleyebilirim. MCT Danışmanlık'ta harika liderler ve çalışanlar var... Bu zeki ve tutkulu insanların hepsi organizasyonların, liderlerin ve geleceğin liderlerinin olabileceklerinin en iyisi olmalarını sağlamak için gerçekten çabalıyor.
Laurie Ruettimann

Laurie Ruettimann

Konuşmacı, Yazar, Sosyal Medya Stratejisti


İlişkilerini geliştirmek ve iş hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen bir İnsan Kaynakları profesyoneliyseniz, MCT Danışmanlık’ın İstanbul'da gerçekleştirdiği İnsan Kaynakları Zirvesi'ni tavsiye ederim. Zirveye katıldığınızda aynı sizin gibi kişiliğini ve liderlik becerilerini geliştirme amacında olan binlerce katılımcıyla vakit geçireceksiniz. Olağanüstü konuşmacılar, geleceği düşünen şirketler ile sayısız oturumlarda, öğrenmek ve kendini geliştirme konusunda meraklı olan İnsan Kaynakları liderlerinin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere zirvede yerlerini alıyor. MCT Danışmanlık’ın İnsan Kaynakları Zirvesi'ni şiddetle tavsiye ediyor ve katılmanız konusunda ısrar ediyorum.
Haridimos Tsoukas

Haridimos Tsoukas

Profesör, Warwick Business School, University of Warwick


İstanbul'da düzenlenen bu muhteşem konferansın bir parçası olmamı sağladığınız için bir kez daha teşekkür etmek isterim. Tek kelimeyle harikaydı! Bunun kadar zihin çalıştıran, düşünmeye sevk eden ve neşeli bir İnsan Kaynakları konferansı hiç görmemiştim. Düşünsel uyarım ve duygusal bağlılığın oluşturduğu atmosfer tamamen olması gerektiği gibiydi; mikro düzeyde odaklanma ile makro düzeyde dikkat hakimdi. Katılımcılar tarafından da açıkça takdir edilen eşsiz bir şey geliştirdiniz. Bu faydalı deneyimde yer almamı sağladığınız için teşekkürler.

MCT Danışmanlık A.Ş ve Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen her türlü organizasyondaki sunum ve demeçler, şirketimiz görüş ve politikası ile ilgili olmayıp, tamamen konuşmacıların kişisel bilgi ve görüşlerini yansıtmaktadır.

Yukarı Dön